להתכונן לשבת וחג בראש שקט:
נועם 1 – בר המים שמספק פתרון הלכתי פרקטי!

שכחתם להדליק את המיחם? מודאגים מבטיחות הילדים? הכירו את נועם 1 מבית אפיקים פתרונות מים המשווקים טכנולוגיה חדשנית וייחודית המספקת מענה הלכתי בטיחותי מושלם לשומרי השבת, המעוניינים להתענג בסוף השבוע על מים חמים וקרים בשפע. עשרות אלפים כבר רכשו, וגם אתם יכולים לעשות זאת בקלות

ההתמודדות עם בעיית מים חמים בשבת מוכרת היטב למשפחות מסורתיות. מבחינה הלכתית, קיים איסור על שימוש במים חמים שהורתחו בשבת, ועד לשנים האחרונות הפתרונות לא היו נוחים: מהתפשרות, תרתי משמע, על חמימות המים ועד "העמדת מיחם", שאינה רק בגדר טרחה בפעולת ההרתחה ובאחסון המיחם, שלא לדבר על התחזוקה, הניקוי התכוף וצריכת החשמל הגבוהה, אלא גם רוויה בבעיות בטיחותיות שגורמות לכוויות בקרב מבוגרים וילדים.

ב-2014 נפל דבר בישראל, עם השקת נועם 1 – בר מים בטכנולוגיה חשמלית חדשנית וחסכונית בחשמל, השומרת על טמפרטורת המים בכל שעות היממה ומבטיחה שפע של מים חמים וקרים בכל ימות השבוע, לרבות שישי ושבת. המכשיר אינו רק יעיל, הוא גם בטיחותי יותר, לאחר שאושר על ידי מכון התקנים ובטוח לשימוש יומיומי עם התקן בטיחות מיוחד לילדים. המכשיר נותן מענה קל ויעיל ביותר, ועונה לכל אמות המידה ההלכתיות המחמירות ביותר. הוא מאושר על ידי בד"ץ הרב רובין שליט"א, וכן על ידי המכון הטכנולוגי להלכה בראשות הרב לוי יצחק הלפרין זצ"ל, , ובד"ץ "יביע אומר" בנשיאות הרב אהרן בוטבול שליט"א.

איך זה עובד?

בפני מהנדסי המוצר עמדו אתגרים רבים ומורכבים: כיצד לשלב מים חמים בקיבולת של 7 ליטר בבר מים בלי שיהיה בגודל חריג? איך נמנעים מהצטברות אבנית? וחשוב מכל, איך למנוע כניסת מים למכשיר אחרי כניסת השבת?

לכל הבעיות הללו נמצא פתרון בצורת מתקן משוכלל שגובהו 45 ס"מ ורוחבו 31 ס"מ, חסכוני בחשמל וכולל מערכת בטיחות ילדים מתקדמת, שאינו מאפשר להם למזוג מים חמים ללא נוכחות מבוגרים, וגם סננים המשפרים את איכות וטעם המים. מאחר שהמכשיר מאפשר כמות מים גדולה יותר, נעשה שימוש בטכנולוגיה מבית אפיקים, המייצרת סננים עם שבבי סלופוס אמריקאיים תקניים, בעלי יכולת ספיגה מקסימלית של אבנית מהמים עוד לפני שהם נכנסים למכשיר.

בנועם 1 שני מצבי פעילות. המצב הרגיל מאפשר אספקת מים חמים ופושרים ללא הגבלה בימות החול. המצב השני והמיוחד מאפשר אספקת מים קרים ופושרים ללא הגבלה, וכן מים חמים בשפע, בהתאם לשימוש של משפחה ממוצעת במשך שבת שלמה. המכשיר בנוי בצורה חכמה, תוך מקסום ניצול החלל הפנימי לטובת מיכל מים גדול.

לאחר הלחיצה על מצב שבת, מתרחשות ארבע פעולות: מילוי מקסימלי של מיכל המים החמים, עצירת אספקת המים הסדירה של המים למיכל (פעולה המתבצעת על ידי ברז חשמלי שעוצר את כניסת המים למיכל ובכך מונע בישול בשבת), הרתחת המים לטמפרטורת חום מקסימלית והחלפה לגוף החימום הנפרד לשבת.

ואיך ניתן להשתמש במים הקרים? במכשירי המיני-בר האחרים המים הקרים נמצאים למעלה והחמים למטה, אך בנועם 1 המצב הפוך – הם ממוקמים בתחתית המכשיר מתחת לברזים. הפתרון ההנדסי היה יצירת מיכל לחץ למים הקרים, בו יציאת המים נגרמת על ידי כניסת מים חדשים. מפחיתי ללץ איכותיים מווסתים את הלחץ, כך שהמיכל לא יתפוצץ. בנוסף, המהנדסים פיתחו מנגנון שפועל באופן אוטומטי ומפעיל בכל 10 דקות את קירור המים בלי קשר לטמפרטורות ובלי צורך בטרמוסטט, כך שאין כל חשש הלכתי.

סטנדרט אחר בתחום השירות

נועם 1 הוא בר המים היחיד עם הפתרון הייחודי. הוא רשום כפטנט, היחיד ללא צורך בטבילת כלים ומאושר על ידי גופי הכשרות המהודרים בעולם. הבר משווק בלעדית על ידי חברת אפיקים, המתמחה ועוסקת בתחום המים משנת 2006. החברה מספקת את סל המוצרים הכולל, החל משיווק המוצר והתקנתו בבית הלקוח, ועד להמצאת מכלול הפתרונות הקיימים בתחום סינון המים. החברה מלווה את הלקוח לכל אורך הדרך תוך מתן שירות מקיף ופרטני עם מערך טכנאים שירותי ואדיב בכל רחבי הארץ.

בשנים שחלפו החלו עשרות אלפי בתי אב להשתמש בנועם 1, והביקוש רק גדל. 50 המוקדנים מטפלים בכ-300 פניות ביום, 10 רכבי השירות של החברה פועלים בכל ימות החול בשבוע ומומלץ אף לבוא ולהתרשם מהמוצר באולם התצוגה של אפיקים בגבעת שאול 40 בירושלים.

מנכ"ל החברה אפרים שמואל: "הפכנו את העולם בשביל ליצור את בר המים הטוב ביותר בשוק שמותאם לשימוש מלא בשבת. אני יכול היום להגיד בגאווה שהיה שווה. סמנכ"ל החברה ישראל אדיר אומר: "תהינו מה אנחנו יכולים לעשות בצורה הטובה ביותר – ותענוג לראות שזה גם עובד. אנשים לא מפסיקים להודות לנו". סמנכ"ל השיווק אמיתי שמואל מוסיף: "אנו מאמינים בשיווק איכותי, יצרנו סטנדרט אחר בתחום השירות. אתם יכולים ומוזמנים לנסות אותנו. אין פנייה שלא מקבלת מענה ופתרון מידי".

בר המים נועם 1 הוא פתרון איכותי, יעיל, בטוח ושמיש בכל ימות השבוע, כשהוא עונה לכל אמות המידה ההלכתיות המחמירות ביותר. השאירו פרטיכם והתחילו גם אתם ליהנות מהמים האיכותיים של נועם 1

התחל שיחה
Start a conversation

שלום, איך אפשר לעזור?
Hello, how can I help?

שומרים על בריאות המשפחה עם מיניברים של אפיקים

הצטרפו עוד היום לאלפי לבתים שנהנים ממים נקיים ואכותיים גם בשבתות וחגים

Maintain family health with Afikim minibars

Join thousands of homes today that enjoy clean, quality water even on Saturdays and holidays

   whatsApp

   WhatsApp

   מייל

   Email

   צ׳אט

   Chat

   טלפון

   Call Us