הכירו את רפורמת השקיפות של אפיקים

באפיקים חשוב לנו לספק לכם מים צלולים, טעימים ובריאים לצד שירות מהפכני, נגיש ושקוף. אנו מאמינים שכל לקוח ולקוחה צריכים לקבל מענה מהיר לכל פניה, מענה מכובד, נינוח ולהיות שם לאורך כל הדרך. לכן, יצרנו את רפורמת השקיפות שמטרתה לתת שירות טוב יותר, משלב ההתעניינות במוצר, לאורך הקניה, שירות הטכנאי ובתמיכה מלאה עם הפעלת המכשיר בבית.

באתר שלנו תוכלו לראות את כל הברים אותם מציעה חברת אפיקים ואת מסלולי הרכישה השונים בתשלומים חודשיים הנחלקים למשך שלוש שנים (36 חודשים). אם ההבדלים בין המכשירים והמסלולים אינם ברורים או שיש לכם התלבטות בין האפשרויות השונות, אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

זה קל ליצור קשר

כחלק מרפורמת השקיפות יצרנו תהליכי תקשורת פשוטים ונוחים. אתם מוזמנים לפנות אלינו
בכל שאלה ובקשה בטלפון, באימייל ואפילו דרך שליחת הודעת ווטסאפ. המטרה שלנו היא להגיב במהירות, לעניין ובאמצעי שהכי קל לכם לתקשר.

יצירת הקשר יכולה להתבצע בכל שעה ובמידה והפניה נעשתה שלא בשעות הפעילות אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. אתם לא צריכים לחכות לשעות הבוקר ומוזמנים לפנות אלינו גם בשעות הקטנות של הלילה.

צוות השירות שלנו עובר הכשרות מתמידות

אנו גאים בצוות השירות שלנו, בנציגים ובטכנאים ובוחרים כל עובד ועובדת בקפידה וזאת כדי להעניק לכם את החוויה הטובה ביותר מאפיקים. כדי לשפר את השירות אנו מקפידים על הכשרות מתמידות בתחום וכמו כן מקליטים חלק מהשיחות לצורך בקרה על השירות ושיפורו.

הודעות הווטסאפ עוברות גם הן ניטור מתוך מטרה להעניק לכם מענה טוב יותר. אם הרגשתם ששאלתכם לא נענתה או שיכולתם לקבל שירות טוב יותר, נשמח שתספרו לנו על כך כדי שנוכל להשתפר.

השירות של אפיקים שקוף, ברור ונוח

שירות מצוין נמדד ביכולת תגובה מהירה, בכנות ושקיפות מול הלקוח. לנו חשוב לספק את כל אלה ותמיד, תמיד להשתפר. חשוב לנו להעביר אליכם את כל המידע שיכול להיות רלוונטי לעסקה ולהפעלת המכשירים, שיהיה לכם נוח לפנות אל נציגי השירות ולכן אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בכל שאלה.

לצד מכשירי הסינון המתקדמים שמעניקים מים טעימים ובריאים לבית ולמשרד, אנו מציעים חווית שירות מתקדמת ומהנה. מאחלים לכם המשך גלישה נעימה באתר, אפיקים ברי מים.

התחל שיחה
Start a conversation

שלום, איך אפשר לעזור?
Hello, how can I help?

שומרים על בריאות המשפחה עם מיניברים של אפיקים

הצטרפו עוד היום לאלפי לבתים שנהנים ממים נקיים ואכותיים גם בשבתות וחגים

Maintain family health with Afikim minibars

Join thousands of homes today that enjoy clean, quality water even on Saturdays and holidays

   whatsApp

   WhatsApp

   מייל

   Email

   צ׳אט

   Chat

   טלפון

   Call Us